23.02.2016 - 16:31

0 Yorumlar


YENİ YAŞAM BİÇİMİ VE EV DEKORASYONU

Elementary Shapes Modüler Ev-Ofis Halısı21. yüzyıl insan hayatını ve yaşam biçimini, teknolojik "akıllı ürünler" ve hız ile tepeden tırnağa değiştirdi. Bunula beraber yaşadığımız mekanlarda -evimiz, ofisimiz- bu yeni yaşam biçimi ile beraber değişti. Artık yaşam ve çalışma alanlarındaki dekorasyonda fonksiyonellik ile beraber tasarımın ön plan da olduğu insan sağlığına pozitif etkisi olan dekorasyon malzemeleri ve ürünler tercih ediliyor. Yazının tamamını gör →
12.11.2015 - 13:25

0 Yorumlar


KENDİ HALINI TASARLAMAK İSTER MİSİN?

Halı tasarımını kendin yap infografik

Halını kendi evine göre, istediğin renge göre, kendin tasarlamak ister misin? Yerdenevar.com ile artık yapabilirsin. Tasarım, modüler ve sağlıklı halı için tek çözüm.

Yazının tamamını gör →
15.10.2015 - 14:41

0 Yorumlar


KOLEKTİF HOUSE

Kolektif House Logo

 "Love, Create & Inspire"

Sanayi Mahallesi metro istasyonuna 300 metre mesafede sanayi mahallesi içinde "Love, Create & Inspire" mottosu ile kurulan Kolektif House, Hazır ofis konseptine farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Yazının tamamını gör →
02.03.2015 - 10:33

0 Yorumlar


AYÇA ŞEN BAŞKAN İLE EV HALİ - İNTERNET RADYOSU

Ayça Şen Başkan İle Ev HaliAyça Şen Başkan , www.aysaevhali.com ile bağımsızlığını ilan edip kendi internet radyosunu eşi Toni Drosa ile birlikte hayata geçirdiler.

Yazının tamamını gör →
27.02.2015 - 10:29

0 Yorumlar


HALININ İNSAN SAĞLIĞINA ETKİSİ

Halının insan sağlığına etkisiEvinizde ve ofisinizde kullandığınız yanlış seçilmiş zemin kaplamasının (parke, mermer, fayans, halı, pvc, linolium vb.) sağlığınıza etkilerini biliyor musunuz?

Yazının tamamını gör →
11.09.2014 - 11:41

0 Yorumlar


KATALOGLARI İNDİR

Vorwerk modüler halı sistemi; Scale Living. Evinize tasarımı getiriyor.
Yerdenevar.com da satışa sunulan Scale Living serisi halılar dünyaca ünlü tasarımcı "Hadi Teherani" nin tasarımları ile hayata geçirildi. Evinize uygun tasarımı yapabileceğiniz, istediğiniz rengi seçebileceğiniz ve en önemlisi...
Yazının tamamını gör →
02.09.2014 - 21:13

0 Yorumlar


HALI VE ALERJİ ÜZERİNE

Yerdenevar.com modüler halılarının astım ve alerjik kişiler için faydalı etkisi.
Ortam havasında bulunan yüksek yoğunluktaki çok küçük toz partikülleri, alerjik reaksiyonları tetikler ve sağlık sorunlarına yol açar. Halının harika tasarımı, evinizin dekorasyonu ile uyumu yada çocuk odası için alacağınız halının rengi kadar sağlıklı olması da çok önemlidir.
Yazının tamamını gör →
01.09.2014 - 15:29

0 Yorumlar


HALI ÜZERİNDE SANAT; TOBİAS HANTMANN...

Tobias Hantmann tarafından Vorwerk halıları üzerine yapılan resimler.
Sanatçı Tobias Hartmann tarafından velur halı üzerinde halının havlarının taranması ile gerçekleştirdiği sergisi 30 Mayıs-27 Temmuz tarihleri arasında Oldenburger Kunstverein de sergilendi. Sanatçı sergide, halının zemin kaplamasından çok daha fazlası olduğunu gösteriyor.
Yazının tamamını gör →
29.08.2014 - 14:26

0 Yorumlar


HALININ YENİDEN YARATILMASI...

131 yıllık halı üreticisi; Vorwerk halıları evinize tasarımı getiriyor. Dekorasyonda harika fikirler.
Vorwerk Scale Living serisi Modüler halılar Alman mühendisliği ve dünyaca ünlü tasarımcı "Hadi Teherani" nin tasarımları ile hayata geçirildi. Böylelikle günlük hayatımızın en önemli parçası olan zemin kaplaması halı, hem bir tasarımcının ...
Yazının tamamını gör →
28.08.2014 - 14:10

0 Yorumlar


MODÜLER HALI NEDİR?

Scale Living Modüler halıları tasarımı dünyaca ünlü tasarımcı "Hadi Teherani" tarafından yapılmıştır.
Modüler parçaların birleşitirilmesi ile oluşturulan, tamamının tasarımını kendiniz yapacağınız bir halıdır. Bu halılar bir çok avantajıda beraberinde getirmektedir.
Yazının tamamını gör →