HALININ YENİDEN YARATILMASI...

Scale Living Modüler halıları tasarımı dünyaca ünlü tasarımcı "Hadi Teherani" tarafından yapılmıştır.

Vorwerk Scale Living serisi Modüler halılar Alman mühendisliği ve dünyaca ünlü tasarımcı "Hadi Teherani" nin tasarımları ile hayata geçirildi. Böylelikle günlük hayatımızın en önemli parçası olan zemin kaplaması halı, hem bir tasarımcının elinden çıkarak günümüzün esnek ve hızlı temposuna ayak uyduruyor hem de doğaya ve insan sağlığını önemsiyor. Vorwerk 131 yıllık halı üretim deneyimi ile ürettiği halılar ve zemin kaplamaları Alman Alerji ve Astım Derneği (DAAB)  tarafından test edilmiş "astımlı ve alerjik kişilerin kullanımına uygunluğu" belgelenmiştir. Ayrıca TÜV Nord (Kuzey Alman teknik sertifikasyon derneği) tarafından ” alerjiden muzdarip olanlar için uygundur” lisansı verilen ilk firmadır.

Vorwerk modüler halılar bu üstün özellikleri ile evinize tasarımı getiriyor. Sizi üreticinin oluşturduğu tasarım ve ölçü kalıplarının dışında kendi halınızı tasarlama ve rengini seçme şansı veriyor. Aldığınız Modüler halınıza istediğiniz formu vermek size kalmış. İster salonunuzda kullanın isterseniz halınızı yeniden düzenleyip koridorunuza serin, hemde sadece dakikalar içerisinde.

Scale Living CUT, MESH ve BLOOM modüler halılar ile evinizin dekorasyonunu değiştirmek işte bu kadar kolay.CUT modüler halı ile yapılabilecek bazı tasarımlar

Mesh modüler halı ile yapılabilecek bazı tasarımlar

Bloom modüler halı ile yapılabilecek bazı tasarımlar

Yerdenevar.com

 


Yerdenevar.com .
Yazan :
Yerdenevar.com .

Halınızı modüler yaptık, tasarımı size bıraktık.Yorum yapın

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!