KOLEKTİF HOUSE

"Love, Create & Inspire"

Sanayi Mahallesi metro istasyonuna 300 metre mesafede sanayi mahallesi içinde "Love, Create & Inspire" mottosu ile kurulan Kolektif House, Hazır ofis konseptine farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Lokasyonu, mimari tasarımı, sunulan hizmetleri ve gerçekleştirilen etkinlikleri ile Kolektif House size evinizin rahatlığında bir ofis hizmeti sunuyor. Kolektif House açık ofis yada size özel kapalı ofis ile 2 farklı hizmet sunuyor. Bunun dışında girişteki KoLounge etkinlik alanı ve cafesi ise dışarıdan gelen herkesin kullanımına açık.

Kolektif House KoLounge alanı

Kolektif House ta sıkıcı plaza katlarında yada 4 duvar kiraladığınız ofislerde bulamayacağınız bir çok etkinlik mevcut.

 

 Kolketif House ta kimler mi çalışıyor; Start-up şirketler, yazılım şirketleri, teknoloji şirketleri, reklamcılar, tasarımcılar, mimarlık ofiseri, e-ticaret şirketleri...  

Kolektif House KoWork alanı

 

Kolektif House 'ta ki bir çok detay üyelerin rahatlığı için düşünülmüş. Bütün üyelerin kullanımına açık kahve, çay, su ve atıştırmalıklar için her katta kitchenette 'ler var.  

Kolektif House KoWork ofis alanı     Kolektif House KoWork Kapalı ofis alanları     Kolektif House Kitchenette

 

Kolektif House 'a ulaşmak çok kolay Yenikapı-Hacıosman metro hattında, Sanayi Mahallesi durağında inip kuzey çıkışından çıkacaksınız. 300 mt. yürüdükten sonra yeni ofisinizdesiniz.

Yerdenevar.com

 


Yerdenevar.com .
Yazan :
Yerdenevar.com .

Halınızı modüler yaptık, tasarımı size bıraktık.Yorum yapın

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!