YENİ YAŞAM BİÇİMİ VE EV DEKORASYONU

Elementary Shapes Modüler Ev-Ofis Halısı21. yüzyıl insan hayatını ve yaşam biçimini, teknolojik "akıllı ürünler" ve hız ile tepeden tırnağa değiştirdi. Bunula beraber yaşadığımız mekanlarda -evimiz, ofisimiz- bu yeni yaşam biçimi ile beraber değişti. Artık yaşam ve çalışma alanlarındaki dekorasyonda fonksiyonellik ile beraber tasarımın ön plan da olduğu insan sağlığına pozitif etkisi olan dekorasyon malzemeleri ve ürünler tercih ediliyor. 

TASARIM, SAĞLIKLI VE EŞSİZ - Yeni Nesil Dekorasyon

Yeni yaşam biçiminin ihtiyaçlarını karşılamak için yepyeni, Dünyaca ünlü tasarımcıların sizin için tasarladığı, sağlıklı, modern ve eşsiz bir dekorasyon ürünü "Modüler Halı" Alman Vorwerk Carpets tarafından üretildi. Scale Living ve Elementary Shapes Modüler halılar tasarımı ve sağlığı evinize getiriyor. Modüler halı parçalarını (BLOOM, MESH, CUT) birleştirin istediğiniz büyüklükteki halınızı tasarlayın, istediğiniz zaman şeklini değiştirin. Ev dekorasyonu modüler halı ile artık bu kadar kolay.

SCALE Living Modüler Halı 

BLOOM Modüler Halı TasarımıSCALE Living Modüler Halı, dünyaca ünlü tasarımcı "Hadi Teherani" tarafından geleneksel rulo halıyı modern şekil ve renkler ile daha fonksiyonel ve esnek bir forma sokmuştur."Kendinden kaymaz taban kaplamalı parçalar ile istenilen şekilde ve istenilen büyüklükte halı tasarlanabilir". Böylece halı odanızdaki sabit halinden çıkarak daha esnek ve hergün şeklini ve tasarımını değiştirebileceğiniz bir dekorasyon aracına dönüşür. Ayrıca Scale Living modüler halı kullanıldığı odada havada asılı toz ve partikülleri hapsederek oda havasının temizlenmesini sağlar. Alman astım ve alerji derneği, Vorwerk Scale Living halıların astım ve alerjik kişilerin kullanımına onay vermiştir.

  

Modüler Halı nedir?

4. KENDİ TASARIMINI YAP, İSTEDİĞİN ZAMAN DEĞİŞTİR

BLOOM Modüler Tasarım Alternatifleri

 

ELEMENTARY SHAPES Modüler Halı

Yerdenevar - Elementary Shapes Modüler HalıFreeform karo halıların (modüler halı) mucidi olan Vorwerk, tasarımcı Werner Aisslinger 'ın tasarımlarından oluşan Elementary Shapes serisi ile modüler halı da yeni bir sayfa açıyor. "Elementary Shapes" serbest şekilleri ile yaşam alanlarının kullanımını ve halı kavramını yeniden tanımlıyor. Çalışma alanlarını monoton ve sıradanlıktan çıkartarak rahat ve sıcak mekan oluşturuyor.

Elementary Shapes canlı renkleri,  farklı hav yükseklikteki parçaları, ve keçe şeritleri ile  çok farklı desen alternatifleri sunar. Modüler parçaların çarpıcı renkleri, değişik geometrik şekilleri ve farklı hav yükseklikleri yaratıcı bir iç dizayn oluşturmak için esneklik sağlar.

Elementary Shape 'in özel kaymaz tabanlı modüler parçalarından istediğinizi seçerek, odanıza, koridorunuza, ofisinize uygun halınızı tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz kadar parçayı birleştirir, istediğiniz genişlikte ve uzunlukta halınız olur.

 

Yerdenevar Elementary Shapes Modüler Halılar Yerdenevar Elementary Shapes Modüler Halı Renkler Yerdenevar Elementary Shapes Modüler Halı Renkler Yerdenevar Elementary Shapes Modüler Halı Renkler

Elementary Shape 'in özel kaymaz tabanlı modüler parçalarından istediğinizi seçerek, odanıza, koridorunuza, ofisinize uygun halınızı tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz kadar parçayı birleştirir, istediğiniz genişlikte ve uzunlukta halınız olur.

Yerdenevar Elementary Shapes Modüler Halı Yerdenevar Elementary Shapes Modüler Halı Yerdenevar Elementary Shapes Modüler Halı Yerdenevar Elementary Shapes Modüler Halı

Elementary Shapes Modüler Halıların 3 adet farklı bitiş parçası, 3 adet değişik büyüklükteki orta parçası ve orta parçaların arasında kullanılmak üzere şerit parçaları vardır. İstediğiz adet parça ile kendi halınızı tasarlayın ve istediğiniz zaman değiştirin, her seferinde yeni bir halınız olsun. Daha sonra yeni parçalar satın alarak halınızı büyütebilir, elinizdeki parçalardan 2 farklı halı oluşturabilirsiniz.

Yerdenevar Elementary Shapes Modüler HalıYerdenevar Elementary Shapes Modüler HalıYerdenevar Elementary Shapes Modüler Halı

 

 Modüler Halılar ile tasarımcı artık sizsiniz...

 


Yerdenevar.com .
Yazan :
Yerdenevar.com .

Halınızı modüler yaptık, tasarımı size bıraktık.Yorum yapın

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!