SIKÇA SORULAN SORULAR

Neden Modüler Halı?

İstediğiniz boyutta halıya sahip olursunuz. Halınızın şeklini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kirlenen parçayı çıkarıp temizleyebilir ve gerekirse değiştirebilirsiniz.

Vorwerk Carpet Kimdir?

Vorwerk Carpet 130 senedir halı ve zemin kaplaması üreten bir Alman firmasıdır.

Scale Living Modüler Halı Nedir?

Scale Living Modüler Halılar dünyaca ünlü tasarımcı "Hadi Teherani" tarafından dizayn edilmiştir. 3 adet farklı dizayn ve 8 farklı renge sahiptir. Özel taban kaplamasından dolayı zemine tutunma özelliği vardır ve kaymaz. Bu özelliğini kullanımı ömrü boyunca korur.

Nasıl Uygulanır?

Halınızın altındaki şefaf koruyucu filmi çıkartıp, istediğiniz sert yüzeye serin. Yanına koyduğunuz diğer halı parçası ile arasında boşluk kalmamasına dikkat edin. Halınız koyduğunuz yerden kaymayacak hatta elektrik süpürgesi ile süpürürken dahi yerinden kalkmayacaktır. Halınızın istediğiniz zaman kaldırarak yerini değiştirebilirsiniz.

Sağlık

Vorwerk halıları LEED, CRI (green carpet), GUI tarafından sertifikalanmıştır. Alman alerji ve Astım Derneği(DAAB) derneği tarafından alejik ve astımı olan kişilerin kullanabileceği tavsiye edilmektedir.

Ürünlerim ne zaman elime ulaşır?

Saat 13:00 dan önce satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul içi 1 gün içinde, şehirler arası 2 iş gün içinde teslim edilir.

 

Tüm soru ve öneriniz için bize E-posta yada 0850 840 5014 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.